Türkiyenin Peynirlisini Seçiyoruz!

bahcivan-594-388Bahçıvan Peynirleri ile Türkiyenin Peynirlisini Seçiyoruz… Tüm peynirlilerin gönlümdeki yeri ayrı ama finale kalan künefe bizzat benim tarafımdan yapıldı ve sevgili Caroline Erel bu şahane lezzeti fotoğrafladı.

Siz de oyunuzu kulanmak için “Bahçıvan Türkiyenin Peynirlisi” facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz…

Yarışma 26 Eylül 2014 – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında devam edecek ve toplam 5 hafta sürecektir. Yarışmanın ilk haftasında 32 lezzet oylamaya sunulmuştur. İlk hafta en az oy alan lezzetler elenmiş, ikinci hafta 16 lezzet oylanmıştır. Aynı oylama yöntemiyle, üçüncü hafta 8, dördüncü hafta 4 ve beşinci hafta 2 lezzet oylamaya sunulmuştur. Ve benim tarafından hazırlanan “Künefe Tarifi” finale kalmıştır…

Finale kalan lezzetlerden en çok oy alan 1 lezzet “Türkiye’nin Peynirlisi” seçilecektir. Yarışmaya katılıp haftanın en yüksek oy olan lezzeti için oy kullanmış katılımcılardan, şanslı kişiler belirlenecek ve ödüllendirilecektir. Ödüller yarışmanın sonlandığı beş haftanın ardından 3 Kasım 2014 tarihinde Bahçıvan Peynir’in Facebook sayfasından duyurulacaktır.

Bahçıvan Peynir’in oluşturduğu jüri tarafından seçilecek şanslı kişilere verilecek ödüller aşağıdaki gibidir;

  • 3 kişiye Migros’tan 100 TL değerinde hediye çeki
  • 3 kişiye Selin Kutucular’ın yemek kitabı
  • 10 kişiye Bahçıvan Mutfak Önlüğü

Katılım için ön koşul; katılımcının Facebook kullanıcısı olması, Bahçıvan’a ait Facebook hesabını takip etmesi ve uygulama adımlarını sonuna kadar tamamlamasıdır.

Yarışmayı destekleyen herkese sonsuz teşekkürler…

One Response to Türkiyenin Peynirlisini Seçiyoruz!

  1. nurten altun 03/11/2014 at 01:53 #

    bahcivar urunlerini severek guvenerek cocuklarina yediriyorum ve yiyorum teşekkurler bahcivan

Bir Cevap Yazın